Usługa czyszczenia i prania dywanów i wykładzin w biurze

Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin w domu lub w biurze

Dywany i wykładziny są niebanalnym dopełnieniem otaczającej nas przestrzeni, dodają pomieszczeniom charakteru i sprawiają, że jest przytulniej. Świetnie sprawdzają się jako wykończenie dziecięcych pokoi (szczególnie te o znanym wszystkim wzorze ulic miasteczka) lub sal zabaw dla dzieci oraz przestrzeni biurowych. Niestety, rzeczy składające z włókien lub włosów cieszą o tyle, o ile ich stan jest co najmniej dobry. Zaplamione, poszarzałe czy przesiąknięte zapachami nie wzbudzają już pozytywnych emocji.

Wiemy, jak ważne są względy estetyczne, a jeszcze istotniejsze jest teraz zachowanie wymogów sanitarnych. Jedynym sposobem na zapewnienie perfekcyjnego wyglądu i pozbycia się drobnoustrojów, brudu i roztoczy jest profesjonalne czyszczenie, dlatego oferujemy usługę prania i czyszczenia wykładzin, dywanów w domu, w biurze lub w innej wybranej przestrzeni z dojazdem na terenie całego Krakowa i okolic.

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie tak, aby było to dogodne dla klientów.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ: TEL: +48 536 013 682

Pon‒pt: 9‒19,
sobota: 9‒15,
niedziela: nieczynne.

GoldWash24 to firma, która oferuje pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin w domu, w biurze lub w innej wybranej przestrzeni. W naszej pracy używamy najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych środków czyszczących i dbamy, by jakość wykonywanych usług była na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin?

Zwykłe sprzątanie raczej nie sprawia nam problemów. Każdy z nas lepiej lub gorzej radzi sobie z codziennymi porządkami w naszych domach. Problem pojawia się wtedy, kiedy powierzchnie przez nas czyszczone stawiają opór naszym umiejętnościom. To przypadłość rzeczy o skomplikowanej strukturze, które gromadzą brud, przez co trudno je wyczyścić. Tu z pomocą przychodzi nasza firma, która z powodzeniem wyczyści przedmioty i przestrzenie, których czystość trudno utrzymać samodzielnie takie jak dywany, wykładziny i meble obleczone materiałem. Szczególnie warto zastanowić się nad tego typu usługą, kiedy domownicy to maluchy (które spędzają dużo czasu na podłodze) lub alergicy – profesjonalne pranie wykładzin i dywanów może znacząco wpłynąć na nich samopoczucie i stan zdrowia.

Czym różni się profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin od domowego?

Takie czyszczenie różni się od domowych sposobów na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze używane detergenty to profesjonalne środki czystości, które działają zdecydowanie lepiej niż te ogólnodostępne w sklepach. Po drugie czyszczenie dywanów i wykładzin to kilkuetapowy proces, czego skutkiem jest dużo lepszy efekt końcowy. Profesjonalne czyszczenie to gwarancja widocznej i odczuwalnej czystości, odświeżenia całych pomieszczeń i renowacji barw pranych materiałów oraz ochrony przed drobnoustrojami.

Czas na mycie? Kiedy zamówić usługę czyszczenia?

Dywany, wykładziny i meble tekstylne cieszą oczy i ubogacają przestrzenie o tyle, o ile ich wygląd jest bez zarzutu. Najlepiej kiedy są puszyste, miłe dla naszych stóp, czyste i pachnące. Sytuacja komplikuje się, kiedy coś co ma ubogacać naszą przestrzeń, sprawia odwrotne wrażenie. Nieestetyczne plany, kurz czy nieprzyjemny zapach wpływają na naszą przestrzeń, a co za ty idzie na poczucie komfortu w danym pomieszczeniu. Warto też mieć świadomość tego, że rzeczy o skomplikowanej strukturze złożone z włókien bardzo łatwo kumulują brud, który początkowo nie jest widoczny gołym okiem. Przestrzenie między włosami dywanu to siedlisko bakterii, roztoczy i kurzu, których nie sposób usunąć domowymi sposobami. Profesjonalne czyszczenie radzi sobie z tym problemami. Dobrze, jeśli taki zabieg będzie przeprowadzany raz w roku. W przestrzeniach publicznych np. w przedszkolach, salach zabaw czy biurach rekomendujemy takie czyszczenie przeprowadzać częściej, zależnie od potrzeb.

Etapy czyszczenia:

Krok pierwszy – sprawdzamy rodzaj materiału, jego włókna, i dopasujemy odpowiednie detergenty, dzięki temu czyszczenie jest nie tylko skuteczne, ale bezpieczne (zarówno dla tkanin, jak i dla ludzi).

Krok drugi – dokładnie odkurzamy tak, aby ułatwić chemikaliom wnikanie w głąb materiału.

Drugi trzeci – następnie, żeby nie wcierać brudu we włókna, a pozbyć się go na stałe, dywan pokrywamy tzw. pre-sprayem. Ma on za zadanie rozpuścić zanieczyszczenia w łatwą do usunięcia maź. Przez chwilę środek „pracuje” bez naszej pomocy, a po kilku minutach, wcieramy go w czyszczoną powierzchnię.

Krok czwarty – w końcowym etapie usuwamy zanieczyszczenia. Służy do tego specjalna maszyna, która z jednej strony dozuje środek czyszczący pod wysokim ciśnieniem, a z drugiej zasysa odczepiający się pod jego wpływem brud do osobnego pojemnika – ten etap zwany jest ekstrakcją. Ekstrakcja to specjalny sposób czyszczenia, który charakteryzuje się zdecydowanie wyższym poziomem efektywności. Jest nie tylko bardziej dokładne i skutecznie, ale także usuwa nawet oporne zabrudzenia, ale dodatkowo nie pozostawia na dywanach zacieków i resztek detergentów, nie wymaga odkurzania na sucho i pozwala tkaninie szybko wyschnąć.

Krok piąty – jeśli na dywanie lub wykładzinie powstały wyjątkowo oporne plamy, np. z kawy, wina, plasteliny, a zwykłe czyszczenie sobie z nimi nie radzi, mamy na to specjalne sposoby!

Nasza usługa prania i czyszczenia dywanów i wykładzin dla firm i biur

Nasze usługi czyszczenia, prania dywanów i wykładzin oferujemy również dla przestrzeni biurowych i firm. Z powodzeniem wyczyścimy materiałowe krzesła, na których pracownicy niechcący rozlali kawę lub jakiś nieszczęsny długopis zostawił po sobie niebieski ślad, wybawimy również plamy z wykładziny i sprawimy, że całe biuro będzie świeże i bardziej higieniczne.

Skupiamy się na podnoszeniu naszej wiedzy na temat prania wykładzin i jakości usług. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata bycia w zawodzie pozwalają nam stwierdzić, że usługi prania wykładzin są na najwyższym poziomie. Inwestycje w silny i wydajny sprzęt owocują zyskiwaniem stałych klientów.
Nasi pracownicy dzięki swoim doświadczeniu i umiejętnościom poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi plamami na Twojej wykładzinie.

Dlaczego my?

Wybierając nasze usługi, możesz być pewnym wysokiej jakości i profesjonalizmu wykonania. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, wiedzą, jak wyczyścić tapicerki, dywany, wykładziny i meble, zachowując ich pierwotny stan. Wykonują swoje obowiązki dokładnie, profesjonalnie z troską powierzone im przedmioty.
Środki czystości, z którymi pracujemy pochodzą ze sprawdzonych, atestowanych źródeł, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i rzeczy, na których będą używane. Do pielęgnacji samochodów, dywanów, elementów z materiału oraz skóry, mebli domowych, wózków, łóżeczek dziecięcych, itd. używamy tylko profesjonalnych środków wiodących producentów.

Na terenie całego Krakowa i okolic wyczyścimy na błysk:

• dywany,
• wykładziny,
• skóry,
• meble,
• fotele,
• narożniki,
• kanapy,
• sofy.

Odpowiedni dobór środków, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowany personel, konkurencyjne ceny, punktualność, solidność i szybkość działania to wszystko świetnie opisuje naszą firmę. Jeśli Ci na tym zależy, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń 536013682