Mobilna myjnia

Mobilna myjnia w Krakowie - z dojazdem do klienta

Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Twój samochód potrzebuje dokładnego czyszczenia, ale nie masz czasu stać dwie godziny na myjni i czekać, aż wreszcie będziesz mógł wrócić do domu po całym dniu pracy? Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, jakie to ważne, szczególnie w obecnych czasach. Doskonale to rozumiemy, dlatego myjnia nasza przyjedzie do Ciebie.

Oferujemy profesjonalną usługę z dojazdem na terenie całego Krakowa i okolic, która standardem nie różni się od tej wykonywanej na miejscu.
Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ: TEL:  536013682

Pon‒pt: 9‒19,
sobota: 9‒15,
niedziela: nieczynne.

Profesjonalna mobilna ręczna myjnia samochodowa GoldWash24

Myjnia mobilna GoldWash24 oferuje mycie aut w środku i na zewnątrz, sprzątanie i profesjonalnie czyszczenie wnętrza (w tym dokładne mycie tapicerki samochodowej). W naszej pracy używamy najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych środków czyszczących i dbamy, by jakość wykonywanych usług była na najwyższym poziomie.

Ręczne mycie samochodu – dlaczego warto?

Choć ręczne mycie auta może wydawać reliktem czasów w dobie powszechnej mechanizacji, to warto wiedzieć, że zawsze będzie ono miało znaczącą

Myjnia mobilna ręczna kraków

Myjnia mobilna ręczna kraków

przewagę nad maszynami. Żadne urządzenie nie będzie tak dokładne w czyszczeniu powietrzni niestandardowej jak człowiek, ponieważ tylko on bez problemu dostosuje się do trudno dostępnych miejsc i zakamarków, w których zbiera się brud. Ważnym elementem charakteryzującym mycie ręczne jest bezpieczeństwo. Tylko wykwalifikowany pracownik dopasuje detergent i siłę z jaką należy pracować, czy ustawi odpowiednie ciśnienie wody, aby nie naruszyć struktury lakieru auta.

Świadomi wielości potrzeb i wymagań naszego klienta, oferujemy właśnie usługę mycia ręcznego. I choć wiąże się ono z dłuższym czasem wykonywania usługi, to pewne jest również, że poziom naszych usług (a z nim zadowolenie klienta) jest znacznie wyższy.

Używamy odpowiednich sprzętów, a także nowoczesnych i skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych detergentów, które dobieramy według potrzeb klientów oraz specyfiki konkretnych modeli samochodów. Po umyciu samochodu suszymy go i zostawiamy w już do dyspozycji naszego klienta w pełni gotowy do użytku.

 

Mobilna myjnia z dojazdem do klienta – Kraków

Zamów już teraz mobilną myjnie z dojazdem do Ciebie na terytorium Krakowa i okolic.

Kompleksowość usług

Nie wszystkie usługi, które są dostępne w myjni ręcznej można znaleźć w ofercie mechanicznej myjni. Myjnie ręczne świadczą usługi o wiele bardziej kompleksowe i dokładniejsze. Wyczyścimy Twoje auto w środku i na zewnątrz – łącznie z felgami a także:

• odplamimy i odkurzymy tapicerkę (żaden zakamarek nam nie umknie),
• odkurzymy chodniki,
• umyjemy wnętrze auta, nie pomijając kratek nawiewowych, lusterek i szyb.

Dbamy nie tylko o czystość, ale o perfekcyjny wygląd, dlatego też elementy plastikowe lub skórzane są dodatkowo czyszczone i konserwowane za pomocą specjalnych środków. Podczas sprzątania wnętrza neutralizujemy też przykre zapachy.

Pielęgnacja auta

Wielokrotnie słyszeliśmy, że samo mycie nie wystarczy i ta teza sprawdza się również w przypadku naszych samochodów, dlatego oferujemy zabiegi pielęgnacyjne przede wszystkim woskowanie. To nie tylko nadanie połysku i uatrakcyjnienie wyglądu auta, ale także zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniem, zadrapaniem, słońcem, deszczem i innymi niekorzystnymi czynnikami. Wykonujemy usługi:
• woskowania ręcznego (chroni lakier do 6 miesięcy),
• woskowania pod ciśnieniem (chroni lakier do 14 dni).

Decyzja o tym, co należy wykonać leży po stronie klienta. Możliwa jest, oczywiście, usługa samego mycia karoserii.

Niewidzialna wycieraczka

W naszej ofercie mamy również niewidzialną wycieraczkę. Jest to powłoka hydrofobowa, której zadaniem jest odprowadzanie wody z szyb przy dużych prędkościach. Koszt wykonania niewidzialnej wycieraczki jest zależny od kilku czynników, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt.

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Wydaje Ci się, że wyczyszczenie tapicerki to nie lada wyzwanie, a we własnym

Pranie tapicerki kraków

Pranie tapicerki kraków

zakresie możesz sobie pozwolić jedynie na odkurzanie i „przelecenie szmatką” wnętrza auta. I tak już od pewnego czasu towarzyszą Ci ślady rozlanego słodkiego napoju, plama po rozciapkanym pomidorze, który uciekł z siatki i skończył rozgnieciony zgrzewką wody, kiedy pakowałeś zakupy do auta, nie wspominając już o włosach, sierści Azora i plam, których pochodzenia nie znają najstarsi górale. To wszystko dla nas to bułka z masłem ‒ z nami Twoja tapicerka będzie wyglądała lepiej niż przed kupnem auta.

Bezpieczne i kompleksowe czyszczenie tapicerki Twojego auta
Wygląd tapicerki zależy nie tylko od jej dokładnego wyprania, ale również dobrania odpowiednich środków czystości. Ważne jest również kompleksowość wykonywanych działań – nie pozbędziemy się zanieczyszczeń, skupiając się na samych plamach lub powierzchownych zanieczyszczeniach.
Prześledź, jak wygląda nasza usługa

Punkt pierwszy – odkurzanie. Skrupulatnie odkurzamy całe wnętrze auta. Pozbywamy się wtedy piasku, kurzu i sierści. Nie zapominamy o chodnikach, łokietnikach i innych zakamarkach, w których mieszka brud.

Punkt drugi – teraz czas na uciążliwe plamy. Żegnamy tusze długopisów, gumy i tłuste plamy.

Punkt trzeci – szacujemy poziom zanieczyszczenia i dobieramy odpowiednie środki oraz zabezpieczamy określone elementy przed wodą.

Punkt czwarty – czyszczenie ekstrakcyjne. Najpierw nanosimy na tapicerkę specjalny pre-spray, który rozpuści brud i zmieni go w łatwą do usunięcia maź. Po kilku minutach solidnie szorujemy materiał, by pozbyć się z niego zanieczyszczeń. Kolejnym krokiem jest wypłukanie brudu i wessanie go do środka dzięki specjalnemu odkurzaczowi. Temu zabiegowi podlegają siedzenia, tapicerka boczna i podsufitka.
(Jeśli życzeniem klienta jest inny sposób czyszczenia, możemy zaproponować zamiast tradycyjnej metody ekstrakcyjnej czyszczenie za pomocą suchej piany albo ciepłej piany. Można zdecydować się na nie w przypadku silniejszych zabrudzeń.

Punkt piąty – teraz czas na inne elementy wyposażenia auta. Jeśli takiej usługi życzy sobie klient: kierownica, kokpit, schowki, szyby, lusterko również mogą zostać gruntownie wyczyszczone, a wymagające tego elementy ‒ zaimpregnowane.

Punkt szósty – czas na suszenie! Suszymy samochód specjalnym urządzeniem mechanicznym. Klient otrzymuje samochód całkowicie gotowy do jazdy.

Jak długo trwa czyszczenie tapicerki samochodowej?

Skrupulatne czyszczenie wnętrza auta może potrwać nawet 6 godzin, ale

Czyszczenie wnętrza samochodu

Czyszczenie wnętrza samochodu

ostateczny czas jest zależny od stanu tapicerki, zabrudzeń i wyboru konkretnej usługi. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my wszystko Ci wyjaśnimy.

Usługi dodatkowe:
• usługi związane z czyszczeniem tapicerki,
• czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej,
• konserwacja tapicerki skórzanej,
• czyszczenie skóry,
• renowacja skóry.

ODEZWIJ SIĘ DO NAS, A WSZYSTKO CI WYJAŚNIMY!

Konserwacja skóry

Nie zapominamy również o tych, którzy postawili skórzane wykończenie swoich aut i proponujemy im usługę czyszczenia i konserwacji wnętrza. Do pielęgnacji i zabezpieczenia skóry w pojazdach wykorzystujemy sprawdzone i profesjonalne środki czystości. Dzięki nim skóra odzyskuje swój blask, niwelowane są pęknięcia. Konserwacja skóry wykonywana przez nas to gwarantowana satysfakcja klienta.

Call Now ButtonZadzwoń 536013682