Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Dezynfekcja i ozonowanie samochodu kraków

Pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, grzybów i drobnoustrojów

Ozonowanie pojazdu rozwiąże Twój problem w szybki i prosty sposób. Ozon jest gazem naturalnym występującym w atmosferze. Posiada właściwości dezynfekujące. Ozon idealnie nadaje się do dezynfekcji pojazdów, likwiduje drobnoustroje, usuwa nieprzyjemny zapach, zwalcza pleśń, grzyby oraz roztocza. Wykorzystywany jest między innymi do usuwania zapachu spalenizny i nieprzyjemnych zapachów np po papierosach. Nasza usługa ozonowania pojazdów daje wiele korzyści a sam proces jest szybki i skuteczny.

 

 Korzyści płynące z ozonowania auta.

Jedną z korzyści jest pozbawienie samochodu przykrych zapachów, grzybów i drobnoustrojów. Kupiłeś używany samochód, w którym były palone papierosy, W Twoim aucie czuć nieprzyjemny zapach? Ozonowanie auta jest idealnym rozwiązaniem Twojego problemu. Oprócz pozbycia się zapachów, ozon skutecznie zwalcza drobnoustroje, wirusy, bakterie czy nawet pleśń, może być pomocny dla alergików, ponieważ likwiduje również pyłki w samochodzie. Po zakończeniu ozonowania nie należy bać się wsiadać do samochodu. Ozon jest gazem, który bardzo szybko przekształca się w tlen. Po zakończeniu ozonowania Twój samochodu będzie bezpieczny a dodatkowo wytępiony będzie nieprzyjemny zapach.

 

Usługa ozonowania auta w GoldWash?

Proces ozonowania może być przeprowadzony na 2 sposoby. Jednym z sposobów jest użycie ozonatora zewnętrznego, rura z urządzenia będzie wkładana do wnętrza przez uchylone okno. Drugim sposobem jest użycie ozonatora wewnętrznego, w tym przypadku całe urządzenie będzie instalowane w środku pojazdu na podłodze. Po uruchomieniu urządzenia, należy ustawić wentylacje w trybie zamkniętym oraz uruchomić klimatyzacje.

 

Ile trwa ozonowanie samochodu?

Proces nie trwa dłużej niż godzinę. Po zakończonym procesie w samochodzie może unosić się specyficzny zapach, który z czasem sam zniknie. Dobrym pomysłem jest zrobienie krótkiej przejażdżki z otwartymi oknami, aby zapach szybciej zniknął z wnętrza samochodu. Ozonowanie wartko przeprowadzać raz w roku, jeżeli palisz papierosy w podczas jazdy dobry pomysłem jest przeprowadzić proces częściej, aby zapach tytoniu był łatwiejszy do usunięcia. Częstsze ozonowanie zaleca się również alergikom, nagromadzenie pyłków nie będzie takie wysokie i pozwoli to bardziej zadać o zdrowie oraz o komfort podczas podróży.

Ozonowanie korzyści.

Ozonowanie przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia i komfortu podczas jazdy. Jeżeli jesteś alergikiem nie odbieraj sobie komfortu jazdy swoim samochodem. Chcesz kupić wymarzony samochód, ale po wejściu do niego odstrasza Cię zapach tytoniu lub przewozisz rozpuszczalniki albo farby, które uległy rozlaniu, dobrym rozwiązaniem jest proces ozonowania. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom dezynfekcyjnym będziesz czuł się bezpiecznie. Zastanawiasz się jak skutecznie przeprowadzić proces ozonowania zapraszamy do kontaktu z nami. Przeprowadzimy dla Ciebie cały proces. Nie trać zdrowia i skorzystaj z naszej oferty.

Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Call Now ButtonZadzwoń 536013682