Usługa stacjonarna i mobilna: czyszczenie tapicerki samochodowej

Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Cennik:
czyszczenie tapicerki samochodowej od 250 zł
konserwacja tapicerki skórzanej od 40 zł

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Plama z ketchupu po hot-dogu jedzonym w pośpiechu, okruszki po paluszkach w zagięciach foteli, ślady codziennego użytkowania? Dzieci znowu poniosła fantazja w podróży? A może ciężko pozbyć się sierści ukochanego pupila? Nie szkodzi. Nasza usługa czyszczenia tapicerki samochodowej przywróci fotele w Twoim aucie do czasów świetności!

Przed i po

 1. Bezpieczne i kompleksowe czyszczenie tapicerki Twojego auta

  Żeby tapicerka po wypraniu wyglądała jak nowa i by nie zaszkodziły jej zabiegi czyszczące, ważny jest wybór odpowiednich środków czystości – z tym poradzi sobie wykwalifikowany personel. Istotna jest też dokładność i kompleksowość działania. Nie można pozbyć się zanieczyszczeń z materiału, jeśli skupimy się tylko na pojedynczych plamach albo powierzchownych zabrudzeniach.

  Krok po kroku

  Jak wygląda profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej i dlaczego warto powierzyć tę czynność specjalistom?

  1. Najpierw bardzo dokładnie odkurzamy, nie tylko tapicerkę, ale i całe wnętrze. Wiele zanieczyszczeń w samochodzie to nie plamy z kawy czy tłuszcz, ale elementy nierozpuszczalne, takie jak piasek, kurz, sierść. Ważne jest nie tylko odkurzenie samych foteli i kanapy, ale również chodników, łokietników i innych zakamarków, w których ukryty brud mógłby rozprzestrzeniać się dalej.
  2. Po odkurzeniu pozbywamy się plam, które mocno trzymają się materiału i są szczególnie uporczywe: ślady po długopisie, gumy do życia, tłuszcz.
  3. Sprawdzamy poziom zabrudzenia, żeby wiedzieć, jakich środków użyć, by jak najlepiej się go pozbyć, następnie zabezpieczamy niektóre elementy samochodu przed ewentualnym zamoczeniem.
  4. Czyścimy metodą ekstrakcyjną. Co to oznacza? Najpierw nanosimy na tapicerkę specjalny pre-spray, który rozpuści brud i zmieni go w łatwą do usunięcia maź. Po kilku minutach solidnie szorujemy materiał, by pozbyć się z niego zanieczyszczeń. W dalszej kolejności, za pomocą specjalnego urządzenia jednocześnie wypłukujemy brud i wsysamy go do środka, niczym do odkurzacza. W ten sposób czyścimy nie tylko siedzenia, ale także tapicerkę boczną i podsufitkę.
  5. Jeśli klient wybierze inaczej, zamiast tradycyjnej metody ekstrakcyjnej, wykonujemy również czyszczenie ekstrakcyjne za pomocą suchej piany albo ciepłej piany. Można zdecydować się na nie w przypadku silniejszych zabrudzeń.
  6. Kiedy tapicerka jest już czysta, czas na inne elementy wyposażenia samochodu, jeśli takiej usługi życzy sobie klient: kierownica, kokpit, schowki, szyby, lusterko również mogą zostać gruntownie wyczyszczone, a wymagające tego elementy, zaimpregnowane.
  7. Suszenie mechaniczne przy pomocy specjalnych urządzeń i sprawdzenie efektów. Klient otrzymuje samochód całkowicie gotowy do jazdy.

Przed i po

Jak długo trwa czyszczenie ?

Dokładne czyszczenie tapicerki samochodowej może potrwać nawet 5-6 godzin, jednak ostateczny czas uzależniony jest od stanu materiału, poziomu zabrudzenia i wyboru konkretnej metody. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Pozostałe usługi 

 • Usługi związane z czyszczeniem tapicerki
 • czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej
 • konserwacja tapicerki skórzanej
 • czyszczenie skóry
 • renowacja skóry

Wykonujemy usługę mobilnego czyszczenia tapicerki

Konserwacja skóry

Wykonujemy usługę czyszczenia i konserwacji skóry w samochodach osobowych. Do pielęgnacji i zabezpieczenia skóry w pojazdach wykorzystujemy bezpieczne i profesjonalne środki chemiczne. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, skóra odzyskuje swój blask, niwelowane są pęknięcia. Konserwacja skóry wykonywana przez nas to gwarantowana satysfakcja klienta.

Przed i po

Przed i po

Przed i po

Call Now ButtonZadzwoń 536013682