Usługa mobilna (wykonywana u klienta) lub na miejscu ( u nas ) : czyszczenie dywanów i wykładzin

Zadzwoń i umów się: Tel: 536013682

Godziny wykonywania usług mobilnych ustalane indywidualnie.
pon-pt: 9-19,
sobota: 9-15,
niedziela: nieczynne

Cena mobilnej usługi czyszczenia dywanów i wykładzin – od 10zł/m2

Dywany i wykładziny łatwo się brudzą. Nawet jeśli wybierasz ciemne i wzorzyste, żeby ślady użytkowania były na nich jak najmniej widoczne, z czasem zacznie się w nich gromadzić brud, bakterie, roztocza i alergeny. Samodzielne czyszczenie popularnymi środkami dostępnymi w drogeriach i hipermarketach jest nieskuteczne – w ten sposób jedynie wcierasz brud do środka, a jedynym efektem, jaki możesz osiągnąć, jest delikatne odświeżenie.
Jeśli zależy Ci na czystości dywanów i wykładzin, polecamy swoje usługi. Nie musisz przywozić nam ciężkich dywanów, to my przyjedziemy do Ciebie!
Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, narożników, puf, kanap

Czym różni się profesjonalne czyszczenie dywanów od zwykłego?

Przede wszystkim odpowiednim doborem środków. Zanim przystąpimy do pracy, sprawdzimy rodzaj materiału, jego włókna, i dopasujemy odpowiednie detergenty. Dzięki temu czyszczenie jest nie tylko skuteczne, ale bezpieczne.
Zaczynamy od odkurzenia dywanu z większych zabrudzeń. Następnie, żeby nie wcierać brudu we włókna, a pozbyć się go na stałe, dywan pokrywamy tzw. pre-sprayem. Ma on za zadanie rozpuścić zanieczyszczenia w łatwą do usunięcia maź. Przez chwilę środek „pracuje” bez naszej pomocy, a po kilku minutach, wcieramy go w czyszczoną powierzchnię.

W końcowym etapie usuwamy zanieczyszczenia. Służy do tego specjalna maszyna, która z jednej strony dozuje środek czyszczący pod wysokim ciśnieniem, a z drugiej zasysa odczepiający się pod jego wpływem brud do osobnego pojemnika – ten etap zwany jest ekstrakcją.
Jeśli na dywanie lub wykładzinie powstały wyjątkowo oporne plamy, np. z kawy, wina, plasteliny, i zwykłe czyszczenie sobie z nimi nie radzi, posiadamy także usługę odplamiania tkanin.

Zalety ekstrakcji

Zalet takiego czyszczenia jest jednak jeszcze więcej! Jest nie tylko bardziej dokładne i skutecznie usuwa nawet oporne zabrudzenia, ale dodatkowo nie pozostawia na dywanach zacieków i resztek detergentów, nie wymaga odkurzania na sucho i pozwala tkaninie szybko wyschnąć.

Dlaczego my?

Odpowiedni dobór środków, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowany personel, konkurencyjne ceny, punktualność, solidność i szybkość działania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!

Czyścimy i pierzemy:
• dywany,
• wykładziny,
• skóry,
• meble,
• fotele,
• narożniki,
• kanapy,
• sofy.

Zadzwoń 536013682